Bouw speciaal onderwijs is gestart

12
Jul
2021

De school De Driekansen in Ermelo is gericht op leerlingen met een speciale zorgvraag rondom gedrag, van zes tot twintig jaar. De klassen bestaan uit slechts zeven leerlingen. Met een bvo van 700m2 is dit de kleinste school die wij ooit hebben gebouwd, maar dat betekent niet dat er minder aandacht was voor het ontwerp. Met zo’n bijzondere doelgroep is er bijvoorbeeld een duidelijke, sfeervolle gangzone gemaakt, in plaats van de momenteel populaire leerpleinen.

Het nieuwe schoolgebouw komt naast het prachtige monumentale pand ‘De Oude School’ en een dagbestedingsgebouw. Op de locatie is een centrumvisie opgesteld die voornamelijk georiënteerd is op de gebouwen in de omgeving, om die reden is De Driekansen ontworpen als een zustergebouw van het pand ernaast en de bouw is nu gestart!

Download het bestand

Laatste nieuwsberichten