Collega Tamar mag zichzelf architect noemen

8
Jun
2022

Wij zijn trots op onze collega Tamar Tsanava dat zij haar PEP heeft gehaald en de titel architect mag toevoegen aan haar naam! En als collega met Georgische roots verdient ze eigenlijk dubbele felicitaties, petje af dat ze deze 'Nederlandse' titel heeft behaald!

"Voor een jonge architect is het belangrijk inzicht te hebben in het gehele ontwerpproces. Dat is waar PEP voor staat. Binnen twee jaar heb ik, met hulp van collega's bij SVP Architectuur en Stedenbouw en in het bijzonder mijn mentor Jan Hoedemaker, het PEP-traject succesvol afgerond en de titel architect behaald. Er is nog een mijl te gaan om een ​​professional in ons vakgebied te worden, maar voor nu kan ik even genieten van het moment.", aldus Tamar.

Download het bestand

Laatste nieuwsberichten