De stad van de toekomst is groen en gezond

26
Apr
2019

Als het aan SVP ligt tenminste. We werken al een tijd aan het voormalig Defensieterrein in Utrecht. Deze nieuwe wijk ligt op steenworp afstand van het station. Het beeld van een groene woonwijk is in alle facetten zichtbaar. Een royaal park aan het Merwedekanaal loopt door in de autovrije straten aan de oostkant van de wijk. Een groene binnenwereld biedt gelegenheid voor kinderen om te spelen en geleidelijk de omgeving te ontdekken. De vele soorten bomen in de wijk zijn niet alleen aantrekkelijk voor mensen vanwege kleur en geur in de diverse seizoenen, maar dragen ook bij aan de biodiversiteit in de stad. Alle woningen hebben zicht op groen en een fantastische en ruime buitenruimte, een kwaliteit die niet altijd aanwezig is in de stad.

De plannen voor het voormalig Defensieterrein dagen de bewoners uit tot een actieve en gezonde levensstijl, het is in de wijk straks een fluitje van een cent om de benodigde 10.000 stappen die je op een dag moet zetten te halen. Er zijn routes langs het kanaal en door het stadspark, in de intieme wereld tussen- en in de bouwblokken en er is zelfs een route over de daken van de gebouwen via een heuse skywalk. Zo is gezond zijn wel heel makkelijk.

Download het bestand

Laatste nieuwsberichten