De stad van de toekomst vanuit een feministisch perspectief

23
Nov
2021

Onze partner en stedenbouwkundige Esther Vlaswinkel heeft als gast haar visie gegeven op het onderwerp 'De stad van de toekomst vanuit een feministisch perspectief', tijdens één van de D66 Expertsessies.

Hoe kan de relatie tussen gender en architectuur aan de orde komen? Op welke manieren kunnen stedenbouwkundigen in de behoeften van verschillende groepen voorzien? Daar hebben wij wel een mening over. Met twee vrouwen in het driekoppige management van SVP én een evenwichtige verdeling man/vrouw in ons bureau, dragen wij graag deze (fe)male world uit!

To be continued (want hier kunnen we uren over door praten...). De presentatie met als prikkelende titel 'Het feministisch perspectief' is te downloaden via onderstaande knop.

Download het bestand

Laatste nieuwsberichten