Derde tranche Woningbouwimpuls van het Rijk toegekend aan projecten waar SVP aan werkt

16 Dec
2021

De subsidie Woningbouwimpuls is een regeling bedoeld om een financiële injectie te geven aan woningbouwprojecten zie bijdragen aan het oplossen van het woningtekort in Nederland. Gemeentes nemen zelf het initiatief om deze subsidie aan te vragen. Voor de aanvraag van de 3e tranche heeft SVP een belangrijke bijdrage geleverd aan meerdere subsidie aanvragen op basis van de gebiedsontwikkelingen waar we aan werken als stedenbouwkundige.

En wat is er dan mooier als er bij de laatste toekenning maar liefst drie projecten waar SVP een bijdrage aan levert in de prijzen vallen?
Wij feliciteren dan ook Gemeente Rheden met het project IJssel District in Velp, Gemeente Utrecht met project Overvecht Zuid en gemeente Culemborg met project Spoorzone. Met deze impuls kunnen we echt een positieve ontwikkeling op de stad hebben! En niet te vergeten alle andere betrokken partijen en stakeholders die hiermee een goede stap voorwaarts kunnen maken.

Visuals: IJssel District in Velp

Download het bestand

Laatste nieuwsberichten