Details voor woonplezier

4 Nov
2020

Wij proberen het wonen in onze woonbuurten zo prettig mogelijk te maken. Dat begint met het ontwerpen van de grote lijnen van een stedenbouwkundig plan, maar woongeluk zit uiteindelijk ook in kleine details. In de Lingebuurt in de wijk Overbetuwe in Elst zijn in een vijftigtal woningen kleine beeldjes geplaatst in ingemetselde nisjes. Deze beeldjes begeleiden een route langs alle ‘gaarden’: de speel- en ontmoetingsplekken in de buurt. De eerste bewoners van de hoekwoningen langs deze route konden een beeldje van kunstenaar Carel Lanters voor hun nis uitzoeken en reserveren. Deze beeldjes vallen je waarschijnlijk niet op als als je voor het eerst in de Lingebuurt komt. Wanneer je er woont zorgen ze voor herkenningspunten in de wijk. De reeks beeldjes vormen een leuke  speurtocht voor kinderen, of een leuke wandeling langs plekken die je nog niet kende in je eigen buurt.

Download het bestand

Laatste nieuwsberichten