Groei van de SVP-familie

16 Jun
2021

De afgelopen tijd zijn we flink gegroeid! Inmiddels bestaat het team al uit bijna 50 ontwerpers. Met al die nieuwe gezichten is het belangrijk om elkaar goed te leren kennen. Dat doen wij met hulp van Target Point. Zij helpen ons met het in kaart brengen van alle verschillende mensen met ieder een eigen persoonlijkheid binnen de organisatie door middel van ‘insights’ profielen.

Wij maken niet alleen voor de interne processen gebruik van de profielen, maar maken ook gebruik van deze verschillen in projecten door zorgvuldig onze teams samen te stellen. Op die manier kan je mensen vooral in hun kracht zetten en inzicht te geven in hun eigen kwaliteiten. Naar aanleiding van een test en een persoonlijk profiel hebben de oudere en nieuwe collega’s meer inzicht in jezelf en anderen gekregen.

Laatste nieuwsberichten