Het startsein is gegeven voor Buiten Stad Hoorn

28 Oct
2021

Afgelopen maandag 25 oktober werd het startsein gegeven door Van der Linden van Sprankhuizen, STED Development en wethouder Samir Bashara voor Buiten Stad Hoorn. SVP werkt sinds enige tijd in opdracht van Sted Development en LVS aan deze nieuwe parkachtige wijk in Gemeente Hoorn.

Met het vertrek van garage van der Linden van Sprankhuizen op deze plek komt er ruimte vrij voor een nieuwe Hoornse wijk. Een wijk met een hoge dichtheid om te voorzien in de enorme vraag naar betaalbare woningen. Maar ook een wijk met veel groen en fijne routes naar het station en het centrum van Hoorn én naar het buitengebied.

Een prachtige opdracht voor ons in samenwerking met Copijn Landschapsarchitecten, helemaal passend binnen onze SVP pijlers van bijzondere integrale woonomgevingen én binnenstedelijk bouwen. Daarmee inhakend op het thema van PROVADA 'Together for a better built environment​' .

Op onze website staat het krantenartikel waarin het startsein wordt gevierd hier.

Download het bestand

Laatste nieuwsberichten