Hoef en Haag bestaat vijf jaar

14
Jun
2022

Dat viert het dorp met een feestweek! Een week lang activiteiten, maar ook een interview in het LEEF magazine met onze Maartje Luisman, die vanaf dag één betrokken is geweest bij de ontwikkeling en realisatie. Zij vertelt hoe SVP ondanks de uitdagingen van de financiële crisis 1800 woningen realiseerde op de plek tussen de Lek en Vianen. “Ik vind het zo gaaf om te zien dat Hoef en Haag echt een dorp begint te worden. De Meander – die gemaakt is op de plaats waar de Lek vroeger een bocht maakte – is zichtbaar, het dorpsplein begint steeds meer te leven en het leeft op straat en langs de waterkant.” Wij feliciteren Hoef en Haag en kijken uit naar de rest van de ontwikkelingen!

Lees hier het gehele interview vanaf pagina 16.  

Meer over Hoef en Haag kan je hier lezen.

Download het bestand

Laatste nieuwsberichten