Human scale remeasured - expositie in Berlijn

3 Feb
2021

De resultaten van ons BNA onderzoek ‘De stad van de toekomst’ zijn binnenkort te zien in het Aedes Architecture Forum in Berlijn! De tentoonstelling presenteert gebouwde en conceptuele modellen van architecten en stedenbouwkundigen van over de hele wereld die een nieuwe manier van denken over de gebouwde ruimte laten zien.

De tentoonstelling laat zien hoe vijftien geselecteerde architectuur- en stadsprojecten en tien academische plannen bijdragen aan een betere sociaaleconomische samenhang,


De opening van de tentoonstelling is gepland op 4 februari (morgen!) om 18:30 uur, er  zal er een digitale opening plaats vinden. De tentoonstelling is te zien tot 12 mei. Klik hier voor meer informatie en de livestream van de opening.

Laatste nieuwsberichten