Kinderen verdienen een houten school

1
Feb
2021

Het Schooldomein schrijft: “Geron Verdellen van SMT Bouw & Vastgoed en Gideon de Jong van SVP Architectuur en Stedenbouw verloren de tender voor de nieuwbouw van de Arentschool aan de Jaffahof in Rotterdam. Dat was natuurlijk jammer, maar het goede nieuws is dat ze een effectieve methode hebben ontwikkeld om een houten school te ontwerpen, engineeren en bouwen. En dat bovendien tegen vergelijkbare kosten als bij een regulier stenen gebouw het geval is.”

Hoe die effectieve methode er uit ziet lees je in het artikel vanaf pagina 53. Tipje van de sluier: “De keuze om in hout te bouwen is een fundamentele, omdat je aan de voorkant veel meer integraal moet uitwerken en dus ook investeren. Maar wat je aan de voorkant meer investeert verdien je aan de achterkant terug”, aldus Gideon.

Download het bestand

Laatste nieuwsberichten