Nieuwe stap voor woonzorgpark De Trappenberg in Huizen

18 Jan
2022

SVP heeft het masterplan voor het 7,5 hectare grote terrein van voormalig revalidatieterrein De Trappenberg in Huizen gemaakt. Inmiddels is er een volgende stap gezet! De omgevingsvergunnig aanvraag is ingediend en de opdrachtgever Waterland Real Estate i.c.m. Amvest heeft de aannemers geselecteerd.

Het historische hoofdgebouw, waar ooit een kindersanatorium in huisde, wordt getransformeerd tot het nieuwe hart van het landschappelijk ontworpen terrein. Met ruim 250 zorgwoningen in woonpaviljoens, twee gastenhuizen, een zorghotel en diverse voorzieningen. SVP heeft de gebouwen van het definitieve ontwerp samen met Architectenbureau TenBrasWestinga en B+0 architecten gemaakt. Adviesbureau Haver Droeze heeft het landschapsplan ontworpen.

Lees hier meer over ons ontwerp voor De Trappenberg.

Download het bestand

Laatste nieuwsberichten