Nieuwste SVP-er

27 Jul
2021

Met weer een aantal nieuwe collega’s erbij groeit SVP naar een bedrijf met bijna 50 man personeel!  

Onze nieuwste collega is Tibor Kis, hij vertelt: “Het werken bij SVP is heerlijk zover, er is een familiegevoel, veel onderlinge collegialiteit en mooie projecten. Ik werk nu al aan een aantal mooie opgaves direct tegelijkertijd ook samen met stedenbouwkundige en landschapsarchitecten. Ik weet uit ervaring dat dit een enorm krachtige manier is om in die projecten een antwoord te vinden op de uitdagingen waar we in dit land voor staan en tegelijkertijd betekenisvolle plekken toe te voegen aan de stad.”

Tibor is in Delft afgestudeerd op een herinterpretatie van het naoorlogse stadslandschap. Deze type opgaves, grootschalige projecten op het snijvlak van architectuur en stedenbouw, zijn sindsdien altijd terug gekomen in zijn werk. Hij heeft bij een diversiteit aan bureaus gewerkt en projecten opgeleverd in de woningbouw, zorg en gebouwtransformatie. Met deze voorliefde voor complexiteit is hij bij SVP helemaal op zijn plek. Welkom Tibor!

Wil jij Tibor leren kennen? Stuur dan een mailtje naar hem of bekijk het gehele team hier.


Fotograaf: Ineke Oostveen

Download het bestand

Laatste nieuwsberichten