Olstergaard is geopend!

12
Jul
2022

Afgelopen zaterdag is Olstergaard feestelijk geopend! De eerste bewoners hebben hun intrede gedaan en de contouren van deze natuurinclusieve woonbuurt worden langzaam zichtbaar.

SVP heeft de afgelopen jaren samen met Adviesbureau Haver Droeze en Ecogroen mogen bijdragen aan het stedenbouwkundig plan en het kwaliteitsteam. Bijzonder om te zien hoe het intensieve participatietraject heeft bijgedragen aan de betrokkenheid en saamhorigheid van (toekomstige) bewoners.

Complimenten aan Gemeente Olst-Wijhe die zijn nek heeft durven uit te steken met dit project. Ik hoop dat Olstergaard blijft inspireren en dat het de aankomende jaren zal uitgroeien tot een sociale en natuurinclusieve woonbuurt, als voorbeeld van hoe het óók kan! Een plek waar mens en natuur op prettige manier kan samenleven.

Lees hier meer over het project.

Download het bestand

Laatste nieuwsberichten