Olstergaard op het NOS journaal

20
Dec
2022

'Onze' natuurinclusieve wijk Olstergaard in de Gemeente Olst-Wijhe haalt het NOS journaal! We zijn best een beetje trots dat Olstergaard is gekozen als illustratie bij het nieuws over de biodiversiteits-top in Montreal.

Volgens hoogleraar Louise E.M. Vet, die in het nieuwsitem aan het woord komt, is de wijk Olstergaard een mooi voorbeeld van hoe je natuurinclusief denkt. Ze wijst erop dat natuur op veel meer plekken terug kan en moet komen. "We denken nu nog te veel in hokjes", zegt ze. "Ja, er moet meer beschermde natuur bij, maar ook daarbuiten moet er veel meer groen komen."

Wij bij SVP staan open om in gesprek te gaan over hoe je nog meer van dit soort plekken ruimtelijk en natuurinclusief in Nederland kunt vormgeven.


Download het bestand

Laatste nieuwsberichten

natuurinclusief olst-wijhe tinyhouse