Oplevering Driekansen school in Ermelo

8 Apr
2022

De Driekansen ligt op het woonzorgpark van 's Heeren Loo naast de monumentale ‘Oude School’ en een gebouw voor dagopvang, waarmee de school een stedenbouwkundige eenheid diende te vormen. In het architectonisch ontwerp hebben we dit vertaald door details en materialen uit deze omgeving terug te laten komen. De school is gericht op leerlingen van vier tot achttien jaar met een verstandelijke beperking.

Omdat alle ruimtes prikkelarm en de lokalen afgesloten moeten zijn hebben wij de gang als sfeervolle levensader opgevat waar het daglicht ruim naar binnen valt. Afgelopen week is de school opgeleverd en de reacties van de kinderen zijn lovend: ze hebben nu een ‘echte’ school, met een (kleine) aula en praktijklokalen! Het ontwerp is tot stand gekomen in nauw overleg met het schoolteam, dat ons als ervaringsdeskundigen heeft geïnspireerd. De technische uitwerking is in bouwteamverband verder uitgewerkt. Dank aan alle betrokkenen voor de prettige samenwerking!

Opdrachtgever: Gemeente Ermelo en Educare
Aannemer: Van Norel bouwgroep
Interieur: Brummel Projectinrichters
Bouw managementbureau: Versluisgroep B.V.
Constructeur: Adviseurs van Rossum
Installatie adviseur: Overdevest Adviseurs

Download het bestand

Laatste nieuwsberichten