Publicatie van de ‘Stad van de Toekomst’

16
Apr
2019

Vanaf donderdag is ons onderzoek naar de Stad van de Toekomst met Utrecht als testlocatie te lezen in de publicatie ‘Stad van de Toekomst’. In het boek zijn de resultaten van onze zoektocht beschreven. Het bevat naast de visie en het ontwerp van ons multidisciplinaire ontwerpteams, ook artikelen die reflecteren op de inzichten uit de ontwerpstudie en kennis verdiepen.

Ons onderzoek laat zien hoe het Utrecht van 2040 er uit komt te zien. Zo wordt de stadsrand de poort naar Utrecht of zelfs de Randstad. Het gebied aan de oostkant heeft daarvoor geweldige papieren: met het Sciencepark als Global attractor en de knoop Lunetten als Global connector verandert de oostrand van een achterkant in een voorkant met twee internationale centraliteiten en het Kromme Rijn landschap als voortuin.

Meer weten? Meld je hier aan voor de boekpresentatie.

Mocht je interesse hebben in een boek, stuur dan een bericht naar info@svp-svp.nl.

Download het bestand

Laatste nieuwsberichten