Ruimte voor particulier opdrachtgeverschap

17 Jul
2019

Deze bijzondere locatie in Olst zal een toekomstbestendig natuurinclusief woongebied worden ongeveer 60 bouwkavels die voor, door en met toekomstige bewoners en omwonenden ontwikkeld worden. SVP werkt samen met Adviesbureau Haver Droeze en Ecogroen aan deze uitdagende opgave. De opgave in Olst is om een duurzame woonbuurt te ontwerpen, dat hebben wij vertaald in ‘natuur & inclusief’. ‘Natuur’ staat voor het integreren van flora en fauna in alle lagen van het ontwerp. ‘Inclusief’ laten wij zien door het samen maken van deze buurt met bewoners. De bewoners kunnen hier dan ook in de toekomst hun eigen kavel bebouwen en samen zorgen de toekomstig bewoners voor een voedsellandschap dat de buurt zal voeden.

Foto: Erik RiphagenDownload het bestand

Laatste nieuwsberichten