SET als voorbeeld voor verplaatsbare prefab

1
Jul
2022

De uitgave van het magazine Delft Matters van de TU Delft focust zich op de huidige crisissen. Het woontekort is daar één van en het is dan ook niet gek dat het door SVP ontworpen SET in Amsterdam als voorbeeld voor een oplossing naar voren komt. Volgens hoogleraar housing institutions & governance Marja Elsinga is er sprake van transdisciplinariteit in het appartementencomplex voor studenten en statushouders. Maartje Luisman, partner van SVP, werd geïnterviewd en vertelde over het gebouw: “Het is niet alleen mooi maar bevordert ook de saamhorigheid. Iedere verdieping heeft een collectieve ruimte en gemeenschappelijke voorzieningen. Beneden is een huiskamer waar bewoners van het blok en de buurt elkaar kunnen ontmoeten. Bij dit project gaat het dus niet alleen om het bouwen van woningen. Het draagt ook bij aan het oplossen van een maatschappelijke opgave.”

Lees het gehele artikel hier.

Lees hier meer op onze eigen website over SET.

Download het bestand

Laatste nieuwsberichten