Stad van de Toekomst tijdens de lancering van de Nationale Omgevingsvisie

1
Jul
2019

Wat is de impact van toekomstige ontwikkelingen op onze leefomgeving? In Nederland staan we voor een aantal urgente opgaven, die zowel lokaal, nationaal als wereldwijd spelen. Met ons onderzoek De Stad van de Toekomst hebben we een toekomstscenario uitgewerkt voor Utrecht Oost die hier een (mogelijk) antwoord op geeft.

Bij de lancering van de Nationale Omgevingsvisie hebben wij op het inspiratieplein hier meer over verteld en laten zien. Samen met vertegenwoordigers van o.a. de Regio van de Toekomst, Stadslabs en Panorama Nederland hebben we een mooi kijkje in de toekomst gegeven. Minister Ollongren was ook aanwezig om de concept omgevingsvisie te presenteren.

Download het bestand

Laatste nieuwsberichten