SVP aan de slag in de Poort van Hoorn

23 Jun
2021

SVP maakt in opdracht van STEDDevelopment BV en Van der Linden van Sprankhuizen BV en in samenwerking met Aad Trompert en Copijn Landschapsarchitecten het stedenbouwkundig masterplan voor de transformatie van een stuk bedrijventerrein naar een hoogstedelijk woonmilieu in Hoorn. De locatie maakt deel uit van ‘De poort van Hoorn’, een ambitieuze gebiedsontwikkeling rondom het station waar de gemeente gefaseerd invulling aan geeft.

Met de baai van het Markermeer én het historische centrum om de hoek, is de plek in ieder geval al fantastisch. Het plan van SVP zal dan ook inspelen op de nabijheid van deze kwaliteiten en geeft antwoord op de vraag de enorme vraag naar betaalbare woningen voor jongeren, dicht het centrum. Naast woningen biedt het plan straks ook ruimte aan een supermarkt en andere voorzieningen. Kortom, een plek waar mensen zich straks thuis voelen, of je nu uit Hoorn komt of van daarbuiten, een plek om trots op te zijn.

Download het bestand

Laatste nieuwsberichten