SVP op de BNA Architectendag

16
Nov
2022

What's Next? Die vraag stellen we onszelf vaak bij SVP. Hoe ziet de stad van de toekomst eruit en hoe kan de bouwsector juist een positieve impact hebben op de grote uitdagingen die op ons af komen? ‘What’s Next?’ was ook de centrale vraag bij de BNA Architectendag. Een dag vol inspiratie om op verschillende manieren die positieve impact te bereiken.

Vanuit onze kennis en expertise op het gebied van industrieel bouwen waren onze architecten Marcel Steeghs en Wilco Huppelschoten uitgenodigd deel te nemen aan de break-out sessie ‘Next Industry’. Daarbij ontstond een levendige discussie, onder leiding van Marjet Rutten, over de toekomstige manier van bouwen, industrialisatie en de gewenste samenwerking tussen ontwerpers en bouwers.

Samen kunnen we het verschil maken!

Download het bestand
architectendag wonen toekomst industrieelbouwen modulair bna architect architectuur stedenbouw svp Hugo de Jonge marcel steeghs wilco huppelschoten