Symposium Gestapeld wonen

21
Jul
2022

Wat als je de aloude eengezinswoning gaat stapelen in de vorm van hoogbouw? Brengt dit de mogelijkheid dichterbij voor gezinnen om toch in de stad te blijven wonen? Gaat de traditionele woningbouw voor de doelgroep ‘gezinnen’ hiermee op de schop?  

Het symposium ‘Gestapeld wonen voor gezinnen’ probeerde hier antwoord op te geven. Het evenement werd door Architectenweb georganiseerd op het roze dak van het Het Nieuwe Instituut In in Rotterdam met uitzicht over de stad. Met (soms al concrete) voorbeelden van collega bureaus kwamen Christian Hazeleger en Paul van Kerkoerle terug bij SVP en kwam er binnen het bureau meteen een mooie discussie op gang.  Iets om tijdens de zomervakantie nog eens verder over na te denken.

Je kijkt het symposium hier terug.

Download het bestand

Laatste nieuwsberichten