Team SVP-OKRA-CROSS wint selectie integrale gebiedsvisie voor stationsgebied Bunnik

30 Nov
2021

De ontwikkeling van het stationsgebied in Bunnik, een belangrijke regionale knoop op een steenworp afstand van het Utrecht Science Park, is een enorme kans voor de gemeente Bunnik. Met de ontwikkeling van dit gebied krijgt Bunnik een economische impuls, er ontstaat meer draagvlak voor voorzieningen én er kunnen substantieel woningen toegevoegd worden in een dorp en regio waar de druk op de woning¬markt enorm hoog is.

Het feit dat de ontwikkelruimte zich rondom een OV-knoop bevindt, maakt het ook logisch om juist hier voor ontwikkeling, groei en verdichting te kiezen. Immers, zo kan ook op een toekomstbestendige en duurzame manier ontwikkeld worden. In nauwe samenwerking met de grootste stakeholders in het gebied gaat het team SVP-OKRA-CROSS de komende tijd een integrale gebiedsvisie maken. Het is niet de eerste keer dat deze drie partijen de handen ineen slaan. Eerdere succesvolle samenwerkingen van het team zijn het Buurtschap Crailo en Stationsgebied Woerden.

Lees hier het hele persbericht.

Download het bestand

Laatste nieuwsberichten