Uitnodiging Nazomeren 2022

28
Jun
2022

De zomer van 2022 kondigt zich inmiddels aan en wij gaan er positief vanuit dat we elkaar weer in levende lijve in het Amersfoortse kunnen ontmoeten. Wat hebben we jullie gemist! Des te meer zin om jullie weer te zien en in een ongedwongen sfeer met elkaar te kunnen bijpraten over projecten, plannen, ideeën...

Dus reserveer vast in je agenda: Nazomeren op woensdag 7 september, vanaf 16:00 uur in Amersfoort! Om een indicatie te krijgen van hoeveel mensen we kunnen verwachten vragen we jullie je alvast aan te melden via bijgaand formulier.

Wij wensen jullie een fijne zomer en tot ziens!

SVP Architectuur en Stedenbouw; Gideon de Jong, Maartje Luisman, Tibor Kis en Esther Vlaswinkel      

Ten Bras Westinga; Roel ten Bras en Maaike Westinga

Bureau voor Gebiedscommunicatie; Marion van der Voort

Adviesbureau Haver Droeze; Lidewij Haver Droeze en Nico van Niejenhuis

Adres Het Lokaal: Oliemolenhof 90, 3812 PB Amersfoort.
Parkeren alleen mogelijk in parkeergarage Eemplein, navigatie Eemlaan 21 Amersfoort.

Download het bestand

Laatste nieuwsberichten