Veerkracht inzetten tijdens moeilijke tijden

25 Jan
2021

"We zetten mensen in op de terreinen en in de fasen waarin ze zich thuis voelen en bieden tegelijkertijd ruimte voor kennisdeling en ontwikkeling." aldus Gideon de Jong (partner en architect van SVP). Samen met collega Liz van den Berg ging hij in gesprek over de veerkracht van ons bureau en het belang ervan in de huidige tijd.

“We zijn heel trots op hoe we het afgelopen jaar samen zijn doorgekomen, maar ik kijk ernaar uit weer met collega’s aan tafel te zitten boven een schetsrol. Waarschijnlijk blijft de huidige manier van werken nog wel enkele maanden duren. Dat is nog een lange periode om veerkracht te tonen. Het gaat lukken, maar we zien erg uit naar de eindstreep.”


Wil je het hele interview lezen? Dat kan hier.

Laatste nieuwsberichten