Volgende fase De Trappenberg

16
Mar
2023

"Ontwikkeling De Trappenberg mooi voorbeeld voor de rest van Nederland" en "Moderne manier van kijken naar hoe het nieuwe wonen en zorg er uit moet gaan zien". Lovende woorden van de minister voor ons project De Trappenberg in Huizen.


Samen met onze ontwerpende partners in dit project Adviesbureau Haver Droeze en TenBrasWestinga was SVP erbij om het moment van de laatste sloopwerkzaamheden te vieren. Onze opdrachtgevers zijn Amvest en Koopmans Bouwgroep B.V. Op naar de volgende fase!

Meer zien over de unieke combinatie zorg en wonen op De Trappenberg? Klik hier.

Video afkomstig uit persbericht van Amvest.

Download het bestand
wonen zorg waterlandrealestate VROM huizen trappenberg zorgpark vitaalpark woonzorglandgoed hugodejonge gezondheidspark ouderenzorg seniorenwoning senioren levensloopbestendig architectuur stedenbouw svp ouderenhuisvesting seniorenwoningen

Laatste nieuwsberichten