Waterrijk Wonen op de Scheepswerf Grave

4 Mar
2021

Paul van Kerkoerle, stedenbouwkundige bij SVP, vertelt: “De achterkant van de werf ligt tegen het Bekaf aan, het best bewaarde onderdeel van de vestigingswerken van Grave. Wij willen het Bekaf weer zichtbaar maken door de werf te herontwikkelen met duurzame woningbouw, passend bij Grave.”

Herontwikkeling van de scheepswerf is een geweldige kans voor Grave. Niet alleen om het Bekaf weer zichtbaar te maken, maar ook om het water beter beleefbaar te maken en het prachtige zicht op Grave, dat nu zo wordt verstoord door de werf, te verfraaien. In opdracht van Kalliste onderzoekt SVP, in samenwerking met de gemeente en supervisor West 8, de kansen voor deze locatie.

Meer weten? Bezoek de site.

Fotograaf: Theo Peters

Laatste nieuwsberichten