Week van het Landschap

19
Oct
2022


Natuur is ook programma


Natuur is niet het decor waarin woningen kunnen schitteren. Groen is niet de onderlegger waarop je een wijk bouwt. Volgens SVP is het landschap net zo goed een programma zoals ook wonen, werken, parkeren en voorzieningen dat zijn. Soms neemt de bouw van nieuwe natuur zelfs de grootste oppervlakte van een plan in. Groen is een gelijkwaardig en op zichzelf staand doel. En dus ontwerpen we voor de natuur zoals we dat voor een mens doen.

Om hierbij aan te haken laten de SVP'ers zien hoe zij tijdens de Week van het Landschap (elk jaar gekoppeld aan de herfstvakantie) de natuur beleven. Lekker er op uit!
Download het bestand

Laatste nieuwsberichten

natuurinclusief landschappelijkwonen binnenstedelijk woonomgeving landschap weekvanhetlandschap natuurdichtbij