Winterpret in plannen van SVP

18 Feb
2021

Wij zijn aan het nagenieten van alle prachtige winterse beelden van onze projecten die wij doorgestuurd hebben gekregen. Het blijft bijzonder om je plannen tot leven te zien komen en al helemaal in deze uitzonderlijke weersomstandigheden. Toen wij het ontwerp voor een nieuw dorp aan de rivier in Vianen tekenden, was één van de belangrijkste uitgangspunten beleefbaar en ervaarbaar water te maken rondom het nieuwe dorp. In de landschappelijke ondergrond vonden we sporen van oude rivierlopen van de Lek en zo ontstond het idee van de meander, een oude rivierloop die het nieuwe dorp omarmt. Op deze dronebeelden van de schaatsende bewoners van Hoef en Haag zie je dat daar de afgelopen vorstperiode goed gebruik van is gemaakt!

📹: Virginia Van Den Berg - van Hesteren

Laatste nieuwsberichten