SVP participeert in adviesorgaan Rijk

19
Mar
2024

Het Ministerie van Infrastructuur en Waterstaat heeft het consortium waar SVP deel van uit maakt geselecteerd om de komende tijd advies te geven en ingenieursdiensten te leveren over toekomstbestendige mobiliteit en transportsystemen.

Samen met deze partners, waaronder Deloitte, ADVIER, Boer & Croon, Strategy Unit, Shift Gedrag, SEO Economisch Onderzoek, Mott MacDonald, en Mobycon, vormen we een team met een mix van technische knowhow, financiële expertise, innovatieve ideeën, internationale ervaring en academische achtergrond. We gaan samen aan de slag met allerlei vraagstukken, zoals ruimtelijke ordening, nieuwe vormen van mobiliteit, bredere welvaartsdoelen, verkeersveiligheid, samenwerking tussen besturen en burgerparticipatie.

Nederland staat de komende jaren voor grote uitdagingen om het land op een veilige, duurzame en betaalbare manier in beweging te houden. Wij kijken er naar uit om een steentje bij te dragen aan deze transitie in het mobiliteitsvraagstuk.


Beeld: SVP onderzoek Buurthubs Utrecht

Download het bestand
mobiliteit transitie samenwerking transportsysteem innovatie badi svp architectuur stedenbouw