Tijdelijk wonen met kwaliteit

10
Jan
2024

Met onze vaste partners, Gapph Modular en DMT Modular Constructions, gaat SVP 81 modulaire woningen voor woningcorporatie Vidomes realiseren in Zoetermeer.

Rond de grote variatie van woningen komt een gemeenschappelijke tuin en een paviljoen met onder meer een buurtkamer voor gezamenlijke activiteiten. Ontmoeten staat centraal waardoor er een fijn buurtje ontstaat voor de nieuwe bewoners. Daarmee is goed te zien waar SVP voor staat: hoge kwaliteit en aandacht voor een duurzame leefomgeving, óók bij z.g. flexwoningen.

Het programma omvat 51 studio’s en 30 tweekamerwoningen waarvan 14 toegankelijk voor rolstoelgebruikers. De verschillende gebouwen voldoen aan alle eisen voor permanente woningen en presteren op het gebied van duurzame materiaaltoepassing zelfs beduidend beter met MPG scores, tussen 0,46 en 0,50 en bijna 50% biobased.

Meer lezen over onze ervaring op gebied van modulair / industrieel bouwen? Check hier onze expertise pagina


Download het bestand
svp architectuur stedenbouw flexwoning modulair tijdelijk Zoetermeer woningopgave woningbouw woningcorporatie corporatie Vidomes