Koningin Máxima opende 'ons' schoolgebouw in Ermelo

20
Jun
2024

Koningin Maxima opende gisteren samen met de leerlingen het nieuwe door ons ontworpen schoolgebouw van het Emaus College in Ermelo. Na de opening werd een toelichting gegeven op het onderwijs van deze bijzondere school waar leerlingen van 12 tot 20 jaar maatwerkonderwijs in kleine klassen krijgen. Het gebouw faciliteert dat iedere leerling op eigen wijze kan leren doordat de ruimtes in verschillende behoeften voorzien. Van praktijklokalen tot concentratieplekken en van standaard klaslokalen tot buitenleerplekken.

In het interieur is de met hout afgewerkte aula een echte blikvanger. Hier ontmoeten de leerlingen en leerkrachten elkaar en worden werkstukken tentoongesteld. Buiten is het aflopende grasdak de eyecatcher. Op het dak kun je chillen of lekker naar beneden glijden. De buitenzijde van het gebouw is afgestemd op de omliggende bebouwing van het prachtige zorgpark van 's Heeren Loo. We hebben iets eigenzinnigs toegevoegd dat past binnen het geheel.

Download het bestand
svp architectuur stedenbouw emauscollege maxima scholenbouw school ermelo speciaalonderwijs