Bijzondere architectuur opdracht in Zeist

4
Nov
2021

Bijzondere architectuur opdracht in Zeist; Bosgaarde in Kerckebosch, een wijk waarin natuur en stad écht samenkomen. SVP Architectuur en Stedenbouw is gevraagd door de ontwikkelende bouwer Trebbe Bouw BV om een ontwerp te maken voor deze bijzondere woningopgave, waarvoor de voorlopige gunning is afgegeven. Samen met RRog wordt de komende tijd het gemaakte ontwerp verder gefinetuned. Het plan omvat o.a. 30 ‘boswoningen’ en een appartementengebouw, waaronder geparkeerd zal worden. Terrassen lopen op die manier naadloos over in de groene omgeving en ook op de balkons beleef je het gevoel ‘in het bos te wonen’ optimaal. Projectarchitect Marjon Mors: ‘deze wijk is bedoeld voor het betaalbare segment, ook hier willen we de reeds gerealiseerde kwaliteit evenaren. Deze kwaliteit zit voor ons in de groene bosachtige omgeving, waar de gebouwen als vanzelfsprekend in staan. Waar nauwelijks auto’s te zien zijn en je zo vanuit je woning de natuur in wandelt. Een opdracht die past bij SVP als onderdeel van waar wij voor staan; een duurzaam en realistisch ontwerp maken in een landschappelijk wonen-context’.

Lees hier het volledige persbericht.

Download het bestand