WBI subsidie dankzij gebiedsvisie

20
Sep
2023

Goed nieuws voor Gemeente Hoogeveen.
Mede dankzij de door SVP opgestelde gebiedsvisie, lukte het om bijna vijf miljoen euro subsidie te krijgen uit de uitkering Woningbouwimpuls (WBI) van de Rijksoverheid.

Wethouder Jan Zwiers (inmiddels burgemeester Gemeente Midden-Drenthe) vindt het prachtig nieuws. “Samen met de hele regio staan we voor een enorme uitdaging op het gebied van woningbouw. Het tempo waarin we huizen bouwen moet flink omhoog om aan de vraag te voldoen.”

Er komen naar schatting ruim 1.000 woningen bij in het centrum en het stationsgebied van Hoogeveen. Dit gaat gepaard met een verbetering van de verbindingen en een verhoging van de kwaliteit van de openbare ruimte-. De WBI-subsidie is een flinke steun in de rug en wordt gebruikt om de bouw te versnellen.

Download het bestand
svp architectuur stedenbouw woningbouw wbi stationsgebied woningbouwimpuls subsidie gebiedsvisie