Inspirerende excursie naar België

30 Sep
2021

Connecting at every scale: één van de pijlers van SVP en dat geldt ook voor het verbinden en inspireren binnen het team van onze eigen collega's. De jaarlijkse buitenland excursie, samen met TenBrasWestinga, ging dit keer naar België!

Naast de goede sfeer en schitterend nazomerweer, gaven deze dagen ons een verrassende kijk op de Belgische architectuur en stedenbouw. Niet in de laatste plaats door de enthousiaste gidsen van UHasselt, Z33, dmvA architecten, Expeditie de stad en het ambitieuze plan van DC Belgium in Hoboken, Antwerpen.
Volop ideeën om in onze (toekomstige) plannen mee te nemen!

Nieuwsgierig wat we hebben bezocht of nog op zoek naar projecten om zelf te kunnen bezoeken? Download hier het ecxursieprogramma.

Download het bestand

Laatste nieuwsberichten