Maartje Luisman spreker op Vastgoedforum Midden Nederland

8 Oct
2021

In de ontwerpen van SVP is natuur, groen en het landschap ook een wezenlijk onderdeel van het programma. Net zo goed als wonen, werken, parkeren en voorzieningen dat zijn. En we kennen er ook opbrengst aan toe! Op woensdag 13 oktober aanstaande zal Maartje Luisman, tijdens de kennisbijeenkomst van Vastgoedforum Midden Nederland, iedereen meenemen in haar visie op groen in de stad en hoe je als ontwerper groen op verschillende manieren in kunt zetten. Daarbij komen verschillende projecten aan de orde in de driehoek uit onder andere de regio Amersfoort-Hilversum-Utrecht.

Joop Spijker van WUR en Patrick van Bladel van Synchroon zullen tevens spreken en hun kijk op Groen in de stad overbrengen.

Kijk voor het volledige programma op de website. Leuk om je daar te ontmoeten! Aanmelden kan via deze link.

Download het bestand

Laatste nieuwsberichten