Met het team op excursie

13 Apr
2022

Wij van SVP vinden het inspirerend en leerzaam om van onze collega's het verhaal achter het stedenbouwkundig plan of gebouw te horen. Hoe is het plan of ontwerp ontstaan, met welke partners is er samengewerkt, wat waren de struikelblokken en waar ben je trots op?

Gisteren hebben wij daarom 'live' het project De Krijgsman in Muiden bezocht, waarvan wij deel uitmaakten van het stedenbouwkundige team. En in dit project ook het net opgeleverde Kindcentrum Muiderkring waar SVP tekende voor het architectonische ontwerp. Het tweede deel van de excursie ging naar de wijk Nobelhorst in Almere. SVP heeft de stedenbouwkundige uitwerking van de thema's in Nobelhorst gemaakt en op een aantal plekken markante gebouwen en plekken ontworpen. Zoals o.a. de Melkfabriek, 't Nobelhuis, de Brouwerij en de Buurtschuur, die de wijk een bepaalde sfeer en verhaal meegeven.

Download het bestand

Laatste nieuwsberichten