Onze Esther bestuurslid bij stichting de Gezonde Stad

3 May
2021

De Gezonde Stad is een stichting die Amsterdam duurzamer en gezonder wil maken. Dit doet zij samen met een community van bewoners, bedrijven, overheden en andere organisaties. Zo kleurt de stad langzaam groen. Esther Vlaswinkel zit per april in het bestuur van de stichting. Wij snappen dat Esther met haar ervaring op het gebied van integrale gebiedsontwikkeling en transitie in de smaak valt! Esther vertelt: “Het doel is om de stad te transformeren naar een gezonde en duurzame plek voor iedereen om te leven en werken. Een gezonde stad is een groene, circulaire en inclusieve stad. Ik zie er enorm naar uit om te starten! Mooi om daar in Amsterdam een bijdrage aan te kunnen leveren."

Download het bestand

Laatste nieuwsberichten