Opdracht voor omgevingsvisie Woerden

30 Mar
2021

Woerden heeft een speciaal plekje in ons hart. Inmiddels al meer dan 10 jaar geleden werkten wij aan de Structuurvisie voor de gemeente ‘Respect voor historie, ruimte voor groei’. Het afgelopen jaar mochten wij werken aan een integrale visie voor de Stationsomgeving. En nu is daar een mooie nieuwe opdracht bijgekomen: de omgevingsvisie voor de gemeente Woerden! Het is voor ons bijzonder om na 10 jaar weer verder na te denken over de grote opgaven van de komende jaren in Woerden en Oudewater.

Bij complexe ruimtelijke vraagstukken maken wij graag gebruik van de mening, kennis en kunde van omwonenden, gebruikers en belanghebbenden. Dat zullen wij ook doen bij de omgevingsvisie, in samenwerking met de gemeente Woerden en Braining the Future.

Laatste nieuwsberichten