Pakhuis als inspiratie

6
Jul
2023

Stoere pakhuizen als inspiratie voor ons ontwerp voor appartementengebouw Natuurzicht in de nieuwe woonwijk Westergouwe in Gouda.

In opdracht van Trebbe heeft het team architecten van SVP een stevig en robuust gebouw ontworpen voor woningcorporatie Woonpartners Midden Holland. Het is een fraai gebouw geworden met een subtiele geleding, betonaccenten en in de dakrand de namen van de dorpen uit de omgeving. Aan de landzijde ligt een opvallende entree verdeeld over 2 lagen, terwijl aan de andere zijde een groot deel van de toekomstige bewoners een uniek uitzicht over de rivier de Gouwe heeft. In de gevel zijn nestkasten verwerkt. De appartementen worden aangesloten op een warmtekoude-opslaginstallatie, waarmee de woning wordt verwarmd én gekoeld.

Eind juni 2023 werd de eerste paal geslagen door Trebbe, begin 2025 is de oplevering gepland.

Sfeerbeeld

Details op de gevel

Entree van het gebouw

Download het bestand
svp architectuur stedenbouw woningopgave wonen water nieuwbouw verdichting pakhuis appartementen gouda gouwe natuurzicht trebbe woonpartners wooncorporatie