Provada primeur: de kop is eraf!

26 Oct
2021

Provada primeur: in opdracht van Veldboom Vastgoed gaat SVP twee kantoorpanden in het centrum van Gemeente Amersfoort transformeren naar een gemengd gebouw voor wonen en werken. De markante gebouwen liggen aan het kruispunt Stadsring met Asch van Wijckstraat, een belangrijke entree tot de stad Amersfoort en het centrum.
Het plan is de gebouwen om te vormen tot één complex met een heldere vorm en uitstraling, om zo een herkenbare stepping stone te worden op de route van het station naar de binnenstad én omgekeerd. De kantoorruimte wordt herschikt en vernieuwd, er komt een levendige plint en aan het volume worden woningen voor verschillende doelgroepen toegevoegd.
De eerste informatieavond voor omwonenden is inmiddels geweest, nu zal de gemeente een kader stellende notitie gaan opstellen. En daarna aan de slag met dit binnenstedelijk ontwerp op deze bekende plek in onze eigen stad!

Download het bestand

Laatste nieuwsberichten