Samenwerking met het RIVM

20 Jul
2021

Vanuit haar expertise als stedenbouwkundige bij SVP is partner Esther Vlaswinkel gevraagd door Rijksinstituut voor Volksgezondheid en Milieu om input te leveren aan het rapport ‘LEGO Bouwstenen voor Leefomgeving en Gezondheid’.
Eén van de belangrijkste conclusies uit het rapport is dat er binnen gemeenten nog onvoldoende aansluiting is tussen ruimtelijke ontwikkeling en gezondheid. Dat integraal samenwerken vraagt om een heldere samenwerkingsstructuur en toegankelijk maken van de beschikbare kennis. De kennis is er, maar nog niet genoeg bekend bij alle partijen.

Daarom een oproep!
Bij welk project is de samenwerking volgens jou goed gelukt wat betreft ruimte en een gezonde leefomgeving? Stuur een mail naar info@svp-svp.nl met het project of de personen jij wilt voordragen als voorbeeld voor meer evidence based data.

Het rapport van RIVM lezen kan hier: https://lnkd.in/dZ_qFJq

Download het bestand

Laatste nieuwsberichten