Start bouw Trappenberg

9
Nov
2023

Het is officieel, de bouw is gestart van woonzorg landgoed De Trappenberg in Huizen.

Aannemer Koopmans Bouwgroep B.V. vierde dit moment met een figuurlijke druk op de knop. Uiteraard was SVP als stedenbouwkundige en één van de architecten van dit project aanwezig bij de start bouw, net als landschapsarchitect Adviesbureau Haver Droeze en eigenaren Amvest en Waterland Real Estate.

De Trappenberg wordt een geborgen woonplek die uitnodigt tot ontmoeting, waar bewoners op een laagdrempelige manier met elkaar in contact komen, elkaar ondersteunen en daarmee echt onderdeel zijn van een gemeenschap. Het landgoed ligt middenin de bossen waardoor de natuur een groot onderdeel van het programma is. Op het terrein worden tevens zorgfaciliteiten gehuisvest.

We kunnen niet wachten tot de eerste contouren zichtbaar gaan worden!

Download het bestand
svp architectuur stedenbouw zorg woonzorg seniorenwoningen ouderenhuisvesting TenBrasWestinga trappenberg knarrenhof huizen