SVP zoekt nieuwe buren

21
Apr
2023

Werkruimte(s) te huur in het gezellige centrum van Amersfoort. SVP zoekt nieuwe buren!

In ons mooie karakteristieke kantoorpand komt binnenkort een kantoorruimte van 35 m2 op de begane grond vrij, een ruime en lichte L-vormige ruimte met grote raampartijen, voorzien van een lichte eikenhouten vloer. Inclusief een eigen parkeerplaats en gedeeld gebruik met SVP van keuken/koffievoorziening en toilet.

In het witte huis achter ons kantoorpand, aan de Sint Agathastraat 4, komt de begane grond vrij. Het is een volledig zelfstandige werkruimte met eigen toegang, parkeerplaats en ruimte voor fietsen. Het is een fijne lichte ruimte van 130 m2, voorzien van een keukenblok/vaatwasser en toilet en douche. Tot voor kort was deze ruimte in gebruik door een fysiotherapiepraktijk.

Heb je interesse voor één van deze kantoorruimtes, neem dan contact op met SVP voor een vrijblijvend bezoek of informatie.

Download het bestand
amersfoort centrum kantoorruimte kantoorpand ruimtehuur tehuur nieuweburensvp utrecht