Thuis voor statushouders en jongeren

2
Sep
2020

Er is een gebrek aan kleine en betaalbare woningen in de stad. Binnenstedelijke bouwlocaties zijn schaars, juist voor jongeren en statushouders.

Dat flexwoningen of tijdelijke woningen ook een permanente kwaliteit en uitstraling kunnen hebben laat ons modulaire appartementencomplex SET in Amsterdam zien. SET bewijst dat een tijdelijk gebouw ook echt als thuis kan voelen. Niet alleen door de uitstraling, maar ook door de aanwezigheid van de gemeenschappelijke ruimtes en het grote groene veld met speeltuin voor de deur, waar inmiddels een moestuin, een gezellige zithoek en een pingpongtafel staan. In slechts drie maanden is het gebouw op de plek verrezen. Ook kan het weer uit elkaar worden gehaald om dezelfde woningen op een andere locatie opnieuw in te zetten. Op deze manier is niet het gebouw, maar de plek tijdelijk. Zo staan de studio’s en appartementen van SET aan het begin van een leven lang mensen huisvesten.

Lees hier meer over appartementencomplex SET.

Download het bestand

Laatste nieuwsberichten