Tweede ronde woningbouwimpuls zorgt voor extra woningen in Woerden

1 Mar
2021

Bijna 45.000 nieuwbouwwoningen in 28 gemeenten worden binnenkort versneld gebouwd door een financiële bijdrage uit de woningbouwimpuls. Met de impuls van 266 miljoen euro draagt het Ministerie van Binnenlandse Zaken en Koninkrijksrelaties bij aan projecten die moeilijk of traag tot stand komen door een financieel tekort.

Dit betekent dat onze plannen voor het Stationsgebied van Woerden ook in een stroomversnelling komen. Woerden krijgt een bijdrage voor 2126 woningen, een prachtige resultaat voor de verdere ontwikkeling en realisatie van woningbouw in de Poort van Woerden waar het Stationsgebied onderdeel van uit maakt. De visie voor het Stationsgebied in Woerden is opgesteld in samenwerking metCROSS Architecture en OKRA landschapsarchitectuur.

Laatste nieuwsberichten