Utrecht wordt anders

17
Nov
2021

Utrecht wordt anders! De stad wordt groener en kent een stevige verstedelijkingsopgave. Locatie Station Krommerijn gaat nog een stap verder. Dit hypothetische station ligt op de A27 bij Lunetten en de Koningsweg en wordt misschien wel een poort naar het landschap.

Het nieuwe station is de gezamenlijke uitkomst van inspirerende sessies binnen het programma van Architectuurcentrum AORTA Wat als?/Wat nu! Voorbereid en georganiseerd door IMOSS bureau voor stedebouw, DS Landschapsarchitecten en SVP, samen met een breed scala aan professionals en stakeholders. In dit toekomstbeeld laten wij zien op welke wijze het landschappelijk systeem vorm geeft aan de verstedelijking.

Lees meer achtergrond informatie in het pamflet Station Krommerijn.

beeld: Aorta

Download het bestand

Laatste nieuwsberichten