Wonen op landgoed Monnikenberg

6
Jan
2022

“De plek is groen, je bent dichtbij de snelweg, dus snel de stad uit, en je bent ook snel in het centrum. Wat wil je nog meer?” Aldus een tevreden bewoner van het plan Monnikenberg. Het gezondheidspark in Hilversum heeft een regionale functie en ligt ingeklemd tussen het Tergooi Ziekenhuis aan de ene kant en het landgoed Monnikenberg met temidden van het bos en heide aan de andere kant.

In een tijdsbestek van 10 jaar zijn oude gebouwen gesloopt, en nieuwe zorggebouwen en woonbuurten ontwikkeld en gebouwd. Samen met Bosschlabbers, in opdracht van Tergooi Ziekenhuis, Merem Medische Revalidatie, Hugenholtz Property Group, Goois natuurreservaat en Gemeente Hilversum heeft SVP het masterplan gemaakt.

We hebben een korte video impressie gemaakt met meer achtergrond over het project.

Download het bestand